Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views

  • 106 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Apartament Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views Dubaj o powierzchni 106 m² znajduje się w dzielnicy Beach & Coast. Zapewnia Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy. Pobliskie atrakcje to Kompleks biznesowy Emaar Business Park, 2 km od tego apartamentu oraz Uniwersytet Amerykański w Dubaju - około 10 min jazdy samochodem stąd.

2-pokojowy apartament Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views oferuje balkon i miejsce do siedzenia z widokiem na morze oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt noclegowy oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Apartament posiada aneks kuchenny oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Ten apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację 18 km od stacji kolejowej Stacja Business Bay. Do centrum Dubaju można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Park Wodny Aquadventure leży w prawie 4 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views Dubaj
Spacious 2 Bhk Next To The Beach - Sunrise Bay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious 2 Bhk Next To The Beach - Sunrise Bay

100 m od nieruchomości
USD 272 USD 245
za noc
2 Bedroom Private Beach Access & Marina View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2 Bedroom Private Beach Access & Marina View

102 m od nieruchomości
Silkhaus Vacation Homes Sea & Palm View 1Bdr In Marina Vista
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Silkhaus Vacation Homes Sea & Palm View 1Bdr In Marina Vista

210 m od nieruchomości
USD 280 USD 252
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    32 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    18 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji960160
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views jest kuchnia?
      W apartamencie Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views goście znajdą aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dubai Creek SPB
    32 km

    Stacje kolejowe

    Stacja Business Bay
    18 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Emaar Beach Front 2Br With Sea & Marina Skyline Views Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij